Szkolenia otwarte

Twoje mechanizmy obronne

Jako dorosły żyjesz samodzielnie i wchodzisz w relacje z ludźmi. Powielasz niestety nieświadomie nieużyteczne schematy, które robią ci krzywdę.

Nunchi – sekret unikalnych relacji z ludźmi

To umiejętności jakich nam na co dzień obecnie bardzo często w tych trudnych i konkurencyjnych czasach brakuje. Są one nie do przecenienia zarówno w życiu prywatnym, pracy, jak i zarządzaniu i biznesie

Akademia współpracy z Kluczowymi Klientami

 Koncentrujemy się na ofercie handlowej i bieżących rezultatach działań, zapominając często o rozwoju kompetencji pracowników, którzy odpowiadają za sprzedaż do kluczowych klientów.

Radzenie sobie ze stresem i zapobieganie wypaleniu

Uczucie wyczerpania i ciągłego zmęczenia. Brak energii, koncentracji, pojawia się senność. Trudno wypocząć w weekend, a po urlopie ten stan szybko powraca.

Pozytywna energia w pracy

Niewielu pracodawców jest zainteresowanym pomaganiem Ci w „odnajdywaniu siebie”. Musisz zabrać się za to osobiście. Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz się jak zrobić to najefektywniej.

Narracyjny model sprzedaży

Zajmujesz się sprzedażą izależy Ci na jak najlepszych rezultatach swoich starań. Poznaj nowy, najlepszy obecnie model, który jest znacznie skuteczniejszy w obecnych realiach rynkowych!

Sztuka przekonywania trudnych klientów

Ludzie różnią się między sobą. Aby zawrzeć z nimi porozumienie, trzeba rozmawiać z nimi w różny sposób, inaczej badać ich potrzeby , używać innego języka  i korzyści.

Odwaga realizowania marzeń

Ludzie rezygnują z marzeń szukając pozornego bezpieczeństwa. Ty jednak nie chcesz tak żyć. Opuszczasz strefę komfortu i zauważasz, że brakuje Ci zasobów i wsparcia.

Skuteczna komunikacja w pracy i biznesie

Niekiedy  zaczyna nam się układać, osiągamy sukcesy zawodowe, wiele sympatii i przyjaciół. To często wynik zmian w komunikowaniu się z innymi ludźmi.