Pozytywna energia w pracy

Niewielu pracodawców jest zainteresowanych pomaganiem Ci w „odnajdywaniu siebie”. Musisz zabrać się za to osobiście.

Uzgadniasz z szefem plan sprzedaży. Teraz motywacja zależy już tylko od Ciebie. Jednak masz chwile zwątpienia, trudno Ci się zaangażować, emocje nie sprzyjają… Jak sobie z tym radzić?

Wyobraź sobie coś, co Cię w pracy bardzo stresuje, lub jest naprawdę nieprzyjemne. Na samą myśl Twój puls przyspiesza. To Cię męczy, nie radzisz sobie, boisz się. Są jakieś sposoby, aby tego tak nie odczuwać?

Pewne osoby działają na Ciebie w taki sposób, że po kontakcie z nimi ucieka Ci cała życiowa energia. Tracisz siły, zapał, wpadasz w przygnębienie i kiepsko funkcjonujesz. Dlaczego tak się dzieje? Jak obronić się przed ich wpływem?

Wydarzyło się w Twoim życiu coś smutnego. Wciąż zaprząta Ci myśli. Jak sobie z tym poradzić i w tej sytuacji normalnie funkcjonować?

Twój obniżony nastrój nie pomaga w realizacji trudnych zadań. Co możesz zrobić, aby go poprawić?

Nie wierzysz w siebie, masz wrażenie, że nie podołasz obowiązkom. Szukasz porady…

To jedynie nieliczne przykłady sytuacji, które nam się zdarzają w pracy. Wielu ludzi uważa, że problemy z szefem niezadowolenie z pracy, odczuwanie stresu, brak motywacji, okresowe kryzysy i nawet sporadyczne myślenie o sensie życia to coś normalnego. Tak to po prostu już jest w pracy…

Wokół tak dużo osób narzeka… Praca stała się dla nich przykrym obowiązkiem i źródłem negatywnych emocji. W różny sposób wyrażają swoje niezadowolenie oraz odczuwają, że „się sprzedali”, że są bez wyjścia…

Prowadząc działalność gospodarczą na własny rachunek, czy pracując w branży sprzedaży bezpośredniej jest niekiedy jeszcze trudniej. W tym wypadku niepokojących i stresujących rzeczy może być również wiele, a dodatkowo brakować może bezpieczeństwa zatrudnienia.

Czy to możliwe, abyś w obecnej pracy, czy współpracy z Twoją firmą zaczął być sobą i nie musiał zaciskać zębów, aby przetrwać na rynku? Dlaczego robienie kariery jest dla Ciebie takie trudne? Jak możesz sobie radzić w sytuacji, kiedy znajdujesz się w świecie „twardego biznesu”, a jednocześnie jesteś bardziej wrażliwy oraz emocjonalny niż inni?

Jeśli brak Ci pozytywnej energii w pracy, to cokolwiek nie stworzysz, ilekolwiek nie zarobisz – może okazać się dla Ciebie niewystarczające. Będziesz zagłuszać swoje największe pragnienia zakupami jakichś przedmiotów, koić niezadowolenie, usprawiedliwiać się i skupiać się raz na jednym problemie, raz na drugim… Zamiast dążyć do realizacji Twoich pragnień, będziesz jedynie unikać porażek.

Proponujemy Ci szkolenie, które co prawda nie zmieni świata, jednak naprawdę bardzo pomoże Ci w nim funkcjonować. To okazja do zobaczenia niezwykle ważnych rzeczy w innym świetle i nauczenia się bardzo skutecznych sposobów radzenia sobie w wielu trudnych sytuacjach.

Otrzymasz konkretne narzędzia i techniki radzenia sobie z własnymi „demonami niemocy”. Z pewnością nawet nie zdajesz sobie sprawy, jak bardzo zmieni się dzięki temu Twoje życie.

Co zyskasz biorąc udział w szkoleniu?

 • Poznasz strategie myślenia ludzi oraz odkryjesz Twoje strategie życiowe
 • Poznasz swoje głęboko skrywane pragnienia i kluczowe wartości
 • Zrozumiesz na czym polegają Twoje problemy
 • Uzyskasz zrozumienie i wsparcie
 • Pozytywnie zmotywujesz się do czegoś, na czym szczególnie Ci zależy
 • Dowiesz się czym jest własna motywacja i jak na nią możesz wpływać
 • Poznasz skuteczne sposoby zwiększenia Twojej wiary w siebie oraz zarządzania emocjami
 • Dowiesz się w jaki sposób można zmieniać Twoje reakcje, w odpowiedzi na coś, co sprawia Ci dyskomfort
 • Dowiesz się dlaczego i w jaki sposób inni ludzie odbierają Ci energię życiową oraz zapał do realizacji celów
 • Nauczysz się radzić z tym sobie
 • Poznasz na czym polega prosta droga do realizacji Twoich celów
 • Poczujesz się bardziej komfortowo i pewniej na co dzień
 • Otrzymasz całą baterię niezwykle użytecznych narzędzi
 • Poznane treści będziesz mógł stosować nie tylko w pracy

Jeśli zdecydowałeś się wziąć udział w szkoleniu, przejdź do kalendarza poniżej. Korzystnie jest zarezerwować termin już dziś.

Do zobaczenia!

 

Aby otrzymywać aktualne informacje, ciekawe artykuły i propozycje szkoleń, polub naszą stronę: https://www.facebook.com/yourlife.edu/

Kalendarz szkoleń