Szkolenia otwarte

Radzenie sobie ze stresem i zapobieganie wypaleniu

Uczucie stopniowego wyczerpania i ciągłego zmęczenia. Brak energii, koncentracji, pojawia się senność. Trudno wypocząć w weekend, a po urlopie ten stan szybko powraca.

Narracyjny model sprzedaży

Jeśli zajmujesz się sprzedażą, z pewnością zależy Ci na jak najlepszych rezultatach swoich starań. Poznaj nowy, najlepszy obecnie model, który jest znacznie skuteczniejszy w obecnych realiach rynkowych!

Akademia współpracy z Kluczowymi Klientami

 Koncentrujemy się na ofercie handlowej i bieżących rezultatach działań, zapominając często o rozwoju kompetencji pracowników, którzy odpowiadają za sprzedaż do kluczowych klientów.

Sztuka przekonywania trudnych klientów

Ludzie różnią się między sobą. Warto rozmawiać z nimi w różny sposób, inaczej prezentować korzyści , używać innego języka argumentów i korzyści.

Pozytywna energia w pracy

Niewielu pracodawców jest zainteresowanym pomaganiem Ci w „odnajdywaniu siebie”. Musisz zabrać się za to osobiście. Dzięki naszemu szkoleniu dowiesz się jak zrobić to najefektywniej.

Skuteczna komunikacja w pracy i biznesie

Niekiedy  zaczyna nam się układać, osiągamy sukcesy zawodowe, wiele sympatii i przyjaciół. To często wynik zmian w komunikowaniu się z innymi ludźmi.

Odwaga realizowania marzeń

Ludzie rezygnują z marzeń szukając pozornego bezpieczeństwa. Ty jednak nie chcesz tak żyć. Opuszczasz strefę komfortu i zauważasz, że brakuje Ci zasobów i wsparcia.